Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak słucham pana Prezydenta, to jest mi po prostu wstyd, że osoba zajmująca najwyższy urząd w państwie, okazująca przy każdej sposobności swoją wręcz bigoteryjną religijność, w taki prostacki sposób odnosi się do ludzi zajmujących w każdym wolnym państwie najwyższe szczeble w hierarchii społecznej, sędziowie, począwszy od czasów rzymskich przez wszystkie lata i ustroje, to ludzie najzdolniejsi i najlepiej wykształceni, i chyba dotąd w żadnym państwie i ustroju nie organizowano takiej nieprzyzwoitej nagonki na wymiar sprawiedliwości, jak w państwie PiS, WSTYD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..nieprzyzwoita nagonka"..oburzajace... a sprowadzanie komisji na rząd i prezydenta własnego kraju to już aż tak nie bulwersuje... prawda? HIPOKRYZJA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam Panie Prezydncie z tą "krwią w krwi Polaków" o czym pan mówił na pewnym spotkaniu10 stycznia. "pokażcie mi Polaka ,który jest w stanie na sto procent powiedzieć ,że nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej"."Są aplauzy"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darł ryja ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezydent tak tylko opłotkami , opłotkami !!! A może by tak do jakiegoś miasta przybyła jego wielkość ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg zapłać, świetne spotkanie. Mnóstwo polek i polaków przyjechało z całego województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Duda doskonale  przemawia i zna języki. Ma przy tym dużą wiedzę o polityce i historii. Nikt z polityków obecnie w Polsce nie robi tego tak fachowo. Doskonałe relacje z Prezydentem USA są kolejnym bardzo ważnym atutem. O super Pierwszej Damie nawet nie wspominam.
 No tak nawet Trump podpisuje  siedząc na krześle,a nasz na stojąco ,wprawdzie trochę wygodniej jak na klęczkach ,ale teraz otoczenie winno zadbać,aby zabierał ze sobą krzesło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Prezydent! Brawo PiS! Polacy Was kochają, zdrajcy nienawidzą. Jest dobrze!
 Prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten BUDYN tu przyjechal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie ! Lewacy, poowiacy, europejczycy-narodu przeciwnicy, kasto sędziowska i ludności tvnowska, trole gazeciane i antykościelniane. Na nic wasze żale i trollolajki. Jesteście po prostu z innej bajki. A Duda? W pierwszej turze zwycięży, na nic się lewactwo pręży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się w tym Opolu działo, ludzie prawie mdleli z wrażenia, kobity się telepały, płakały. Tłum doznał ekstazy. Prezydent "ręce, które leczą" chyba jakieś bioprądy rozsyłał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniważ się mocno ostatnio uaktywnił ,widac brak śniegu w górach , uważam ,że zasługuje na tytuł dotychczasowo należący do gajowego bronka, mianowicie ;adrian  mianuje was tytułem bredzisława II,przyjmijcie towarzyszu z yadvaschem moje gratulacje,przerosłeś pierwowzór,a to nie łatwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ilu osób zaczyna się tłum??? Gdyby na spotkanie przyszło 100% mieszkańcow Opola to jeszcze nie byłby tłum,a tu było może 200 osób,to trudno nazwać tłumem.Z resztą i po co mieli ludziska przyjść? Posłuchac wciskania kitu??? Mnie za pracę i trudy zostały: łeb i dudy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słucham pana Prezydenta, to jest mi po prostu wstyd, że osoba zajmująca najwyższy urząd w państwie, okazująca przy każdej sposobności swoją wręcz bigoteryjną religijność, w taki prostacki sposób odnosi się do ludzi zajmujących w każdym wolnym państwie najwyższe szczeble w hierarchii społecznej, sędziowie, począwszy od czasów rzymskich przez wszystkie lata i ustroje, to ludzie najzdolniejsi i najlepiej wykształceni, i chyba dotąd w żadnym państwie i ustroju nie organizowano takiej nieprzyzwoitej nagonki na wymiar sprawiedliwości, jak w państwie PiS, WSTYD !!!
 Dla sedziów rzymskich czarne było czrne dla obecnych czrne może byc białe np. pomroczność jasna w bolkowej sprawie , zabranie rolnikowi ziemi-ojcowizne przez pajaca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tabbacarcaucent.tk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw była nagonka na gejów i lesbijki, potem na niepełnosprawnych, następnie na nauczycieli, teraz sędziowie. Która grupa następna. Dobrzy to górnicy, policjant i wojsko. Chłop także bo na nas głosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumy. (?). Na Lecha przychodziły tysiące które do sal widowiskowo-sportowych nie mieściły się!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, nie mozna dawać minusów do głosów krytycznych wobec pad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Prezydent ! Klasa, wykształcenie, elokwencja, doświadczenie. Szacun Panie Duda - ma Pan mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i zażenowanie czuję gdy widzę i słucham tego człowieka wg. mnie przypadkowego prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...